Drewniane parapety

Parapet to obowiązkowy element wyposażenia każdego wnętrza. Jeśli zależy Ci wprowadzeniu do swojej przestrzeni elegancji oraz naturalnego wyglądu to drewniany parapet może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Zalety drewnianego parapetu

Drewniany parapet to stylowe i ekologiczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w Twoim domu bądź w biurze. Taki parapet z pewnością będzie pięknie współgrał z roślinami doniczkowymi oraz innymi elementami drewnianymi obecnymi w naszym wnętrzu takimi jak drewniane okna czy drewniana podłoga. Kolejną zaletą jego posiadania jest łatwość czyszczenia. Poza walorami estetycznymi parapet będzie bardzo dobrze tłumił hałasy i odgłosy dochodzące z zewnątrz.

Nasze parapety są solidnie wykonane z dobrej jakości, dobrze wysuszonego litego drewna, które następnie zostaje starannie sklejone, dlatego będzie odporne na wszelkie odkształcenia i wygięcia. Parapety bez obaw możesz zamontować pod grzejnikami oraz w łazience, z tym że wymagać będą dodatkowego zabezpieczenia w postaci olejowania lub lakierowania oraz użycia odpowiedniego impregnatu bez względu na panującą w łazience wilgoć.

Oferujemy

Oferujemy parapety na wymiar z możliwością wybrania:

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo a my doradzimy i wycenimy dla Ciebie parapet do Twojego domu.