Blaty drewniane

Chcesz wprowadzić do swojego domu lub biura odrobinę natury, a jednocześnie cieszyć się trwałością i wysoką estetyką zakupionego produktu? Jeśli tak, to blaty drewniane na pewno spełnią to zadanie.

W swojej ofercie posiadamy drewniane blaty klejone lite na wymiar do kuchni, łazienki i salonu jak również do biura lub lokalu użytkowego.

Dodatkowo oferujemy takie usługi jak:

Do blatu możemy także dołączyć drewniane lub metalowe nogi.

Korzyści wynikające z posiadania drewnianego blatu

Niewątpliwie zaletą blatów drewnianych jest jego naturalny oraz elegancki wygląd. Drewno jest jednym z najlepszych i najzdrowszych materiałów który nas otacza. Nadaje ponadczasowy charakter naszemu wnętrzu. Inną korzyścią drewnianego blatu jest jego trwałość, dzięki czemu taki blat posłuży przez wiele lat. Dobrze dopasowany blat na wymiar może też stanowić użyteczne wykorzystanie przestrzeni w Twoim domu i mieszkaniu. Taki blat idealnie skomponuje się z drewnianą podłogą lub podłogą imitującą drewno, którą posiadasz w domu.

Aby blat służył przez długie lata musi być wykonany z dobrej jakości materiałów. Dlatego przed rozpoczęciem produkcji starannie dobieramy dobrej jakości i prawidłowo wysuszone drewno. Dzięki temu blat będzie odporny na wygięcia.

Blat drewniany może być wielokrotnie odnawiany z powstałych zarysowań oraz naturalnego procesu zużywania się drewna, dzięki czemu zachowuje swój niepowtarzalny charakter. Odpowiednia pielęgnacja pomaga zachować jego walory estetyczne na dłużej.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo a my doradzimy i wycenimy dla Ciebie blat.